DAVET MEKTUBU

* * *


Değerli Katılımcılar,
Sizleri 9-10 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul Tüyap Palas Otel’de düzenlenecek olan Uluslararası Doğa Bilimleri, Mühendislik ve Malzeme Teknolojileri Konferansı’na (International Natural Science, Engineering and Material Technologies Conference-NEM2019) davet etmekten mutluluk duyarız.

NEM, Doğa Bilimleri, Mühendislik ve Malzeme Teknolojileri konularında son gelişmeleri ve araştırma sonuçlarını tartışma ve sunma imkânı bulabileceğiniz disiplinler arası bir platformdur.

NEM 2019, Akademik Teşvik Kriterlerini sağlayan Uluslararası bir konferanstır.

Konferansımız, Mühendislik ve Doğa Bilimleri başta olmak üzere birçok alandan akademisyen ve araştırmacıyı bir araya getirerek kendi alanlarındaki bilgi, tecrübe ve sürdürdükleri bilimsel araştırmaları paylaşmalarını hedeflemektedir.

Konferans dili İngilizcedir. Konferansa başvuru yapmak isteyen katılımcılar, konferans katılımı ve sunumlar ile ilgili detayları http://nem2019.klu.edu.tr adresinden öğrenebilirler. Başvuru yapan katılımcıların bildirileri konferans hakem komitesi tarafından değerlendirilmeye tabi tutulacaktır.

Sizleri 9-10 Eylül tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan NEM 2019 konferansında görmeyi umut ediyoruz.
Saygılarımızla...